Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Wielki koncert w małym lokalu

Można zorganizować duży koncert znanego zespołu, na kilkaset czy nawet kilka tysięcy osób, jednak wszystkie te „wielkie” zespoły, te buntownicze bardziej i te mniej buntownicze  kapele,  gdzieś musiały zaczynać.

Z dużym powodzeniem od kilku lat grupa miłośników muzyki gitarowej, z której najbardziej rozpoznawalną postacią jest Marek Parchański  organizuje na terenie gminy Zebrzydowice różne koncerty. Ważny jest fakt, że wszystkie te wydarzenia muzyczne są  darmowe a sala zawsze jest pełna, tak że brakuje wolnych miejsc. Nie inaczej było w Kończycach Małych w ostatnią (31 X br) sobotę.
Dla publiczności zagrały dwa zespoły UP STAGE kapela „Siwego” i „Lipy”- zespół grający bluesa, oraz  Secret Language” który powstał z inicjatywy Darka Chmielowskiego (git. basowa) i Marka Wawrzyczka (gitara) w 2008 roku.  Niedawno do grupy dołączył wokalista Dawid Muchewicz i perkusista Marcin Fujcik. Od tego momentu zaczęli oni tworzyć swój własny repertuar, którego posłuchać można  było  tego sobotniego wieczoru. Secret Language gra muzykę inspirowaną przez artystów pochodzących z  różnej czasoprzestrzeni kulturowej. Dlatego w ich utworach można usłyszeć zarówno brzmienia muzyki z lat 60 i  70 jak i nowoczesny rnb czy nostalgiczną nutę soulowa. – mówi portalowi ox.pl Marek Parchański

Na video fragment koncertu Secret Language (Niestety ze względu na warunki koncertowe jakość nie najlepsza)

[PL]

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: