Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła - będzie nowy most

Wisła kończy remonty większości zaplanowanych na początku roku dróg. Jednak miasto chce jeszcze w tym roku rozpocząć kolejne inwestycje. Nad Wisłą ma zostać przerzucony nowy mostek.

Zakończono prace m.in. na ul. Łukowej i Cieńków. Zakończono również inwestycję na moście na Kopydle w Głębcach. Gmina chce jednak w tym roku jeszcze ruszyć z remontem kolejnej drogi. Chodzi o ulicę Wodną. Droga, która obecnie jest w części pokryta betonowymi płytami, zyska nowa nawierzchnię, wyremontowana ma zostać również kanalizacja.

Przed gminą wybór wykonawców, choć jak podkreśla burmistrz – jest z tym problem, ponieważ z powodu wielu inwestycji, które realizują samorządy, brakuje firm, które zgłaszają się do przetargów. Mimo to, samorząd wiślański ma nadzieję, że we wrześniu prace ruszą.

Wodna to ślepa ulica w centrum miasta, którą kończy Bulwar Księżycowy. Miasto drogę wyremontuje, a dodatkowo, przy współpracy z Hotelem Gołębiewski, chce wybudować mostek nad Wisłą. - Po rozmowach z panem Gołębiewskim, uzgodniliśmy, że my projektujemy inwestycję, on ją wykona. Kładka znacznie odciąży most w ciagu ulicy wojewódzkiej i będzie dużym skrótem dla gości i mieszkańców w kierunku centrum miasta – deklaruje Bujok.

 

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: