telewizja

Wisła Ustronianka z Pucharem

Klub KS Wisła Ustronianka ma powód do radości. Piłkarze po raz trzeci z rzędu triumfowali w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Skoczów. W rozegranym w mroźne niedzielne popołudnie finale w Kaczycach, podopieczni Mirosława Szymury pokonali miejscowy GKS Morcinek 3:2 (3:0). W pierwszej połowie zdecydowanie lepsza była drużyna gości, gospodarze przez całe 45 minut nie potrafili znaleźć sposobu na IV –ligowy klub. Całkiem inaczej wyglądało spotkania w drugiej części meczu, Kaczyce wychodzą na boisko odmienione  i obrońcom tytułu aplikują 2 bramki. To jednak jest za mało by wygrać.

Bramki: Bartosz Byszko (8), Krystian Patroń (35), Michał Pietraczyk (45-karny) - Rafał Dziadek (48), Daniel Caniboł (90)