Wiślański Wygón Łowiec. Owce wyprowadził baca Jan Kędzior
10.05.2026 20:00
W Wiśle odbył się w niedzielę, 10 maja, Wiślański Wygón Łowiec, który ponownie przypomniał o żywych pasterskich tradycjach Beskidów. Przy Wyciągu Pasieki spotkali się mieszkańcy i turyści, by zobaczyć wyganianie owiec na pastwisko, posłuchać góralskiej muzyki i spróbować regionalnych smaków. Podczas Wiślańskiego Wygónu owce na pastwiska wyprowadzał baca Jan Kędzior wraz z żoną Barbarą.
Komentarze
2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
2026-05-11 09:01:43
Artur_z_bažin:
O wygonie złodziei: "Z punktu widzenia prostego wyborcy minister sprawiedliwości, który nie ma odwagi przyjechać do swojego kraju, gdzie był najdłużej urzędującym ministrem sprawiedliwości, to śmierdzi z daleka."
11
1
2026-05-16 14:32:04
Oko:
Na zdjęciu wspólna impreza integracyjna wyborców KO i PiS.
0
0
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły:
33