Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Wróżki powracają. Mamy bilety!

Chyba każde dziecko zna postać Piotrusia Pana. To postać-ikona, towarzysząca nam w opowieściach od najmłodszych lat. Wieczny chłopiec, który nie wiadomo kiedy zapuka do naszego okna by zabrać nas do krainy wiecznego dzieciństwa - NIBYLANDI.
Przeróżne książki, filmy, słuchowiska na różne sposoby opowiadają niezwykłe przygody Piotrusia Pana, Wendy czasem zwanej Wandą i jej braci i sióstr oraz piratów pod wodza kapitana Haka, zaginionych chłopców, Indian i wróżki zwanej "Dzwoneczkiem". W cieszyńskim spektaklu na deskach Teatru im. Adama Mickiewicza, Piotruś Pan będzie absolutnie w swoim żywiole, a co najważniejsze – będzie latał. Spektakl ten to połączenie musicalu, teatru tańca i wielu innych teatralnych konwencji. Cieszy fakt, że tym razem rodzice nie tylko zatańczą, ale również odegrają takie role jak na przykład rola Kapitana Haka oraz zaprezentują się od strony wokalnej. Podróż do Nibylandii, perypetie związane z dorastaniem i problemy z szajką kapitana Haka – wszystko to podane będzie w humorystycznej formie. Widzowie będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób wzbić się w przestworza. Za radą Piotrusia Pana najlepiej pomyśleć o czymś pięknym, albo miłym i wskoczyć na plecy południowego wiatru.
 
Szkoła Tańca PeDeBe prowadzona przez Fundację STER powraca na deski cieszyńskiego teatru z spektaklem muzycznym „Ja też wierzę we wróżki”. W czerwcu odbyła się jego premiera, cieszyła się ogromną popularnością, stąd kolejny raz będziemy mogli zobaczyć przedstawienie.
 
Gala wieczorna przedstawienia odbędzie się 25 września o godzinie 19.00 Dla czytelników Portalu OX.pl mamy dwa pojedyncze zaproszenia na ten spektakl. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi wymienią przynajmniej jeden z wcześniejszych musicali wykonywanych przez szkołę PeDeBe.
 
Piszcie na adres konkurs@ox.pl W tytule wiadomości wpisując ‘MUSICAL’. Prosimy także o podanie Imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego oraz loginu z klubu OX.pl
Młodym aktorom towarzyszyliśmy na próbie musicalu.
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: