Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyśpiewali marzenia z zespołem Ira

Wyśpiewali marzenia wspólnie z zespołem Ira. Wczoraj (14.06) w Cieszynie odbył się szósty już koncert w ramach cyklu ''Wyśpiewajmy marzenia''. Organizatorem tego wydarzenia jest Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych oraz Stowarzyszenie Nasze Dzieci.

Wszystko zaczęło się 6 lat temu. Właśnie wtedy odbył się pierwszy koncert z cyklu "Wyśpiewajmy Marzenia". Charytatywnie zagrała wówczas Golec Orkiestra. Później kolejno Feel, Zakopower, Enej i w zeszłym roku Kamil Bednarek. Gwiazdą tegorocznego koncertu był zespół Ira.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-06-15 21:41:26
kaska69: Wszystko by było super,tylko dzieci były załamane z powodu tego że nie mogli otrzymać autografu oraz plakatu IRA.
2017-06-16 10:01:54
nika_ewa: Zagrali charytatywnie, gdyby ktoś zapomniał. Rozumiem, że to wciąż za mało.
2017-06-16 10:09:48
miminko11: może następnym razem napiszcie że taki koncert będzie miał miejsce, a nie piszecie po fakcie i wkurzacie ludzi. Była Coma, nic nie napisaliście, teraz Ira - znowu nic.<br />Kto musi przyjechać do Cieszyna żeby coś było wiadomo, Metallica?<br />Ale wiadomo, ważniejsze jest 40-lecie starych bab harcerek..<br />
2017-06-16 11:17:01
Przemysław Lose: Droga miminko11, kolejny raz przypominamy, ze informacje na temat wydarzeń znajdują się w dziale: http://wkrotce.ox.pl (staramy się aby były tam wszystkie imprezy, ta również była i to ze sporym wyprzedzeniem!) http://wkrotce.ox.pl/wydarzenie,2017-06-14,25997,cieszyn-wyspiewajmy-marzenia--ira.html<br /><br />Ponadto o samy wydarzeniu można było się dowiedzieć z tej wiadomości<br />http://telewizja.ox.pl/wideo,37397,gosc-ox.pl--agnieszka-koziel.html<br /><br />a<br />11 maja (sic!) opublikowaliśmy artykuł: http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,37124,wyspiewajmy-marzenia-ira.html<br /><br />był również banerek reklamowy w dziale nie przegap.<br /><br />U góry strony znajduje się opcja wyszukiwania... i można sprawdzić czy coś było czy nie było wpisując w tym wypadku trzy literki... zanim napisze się komentarz, niezgodny z prawdą...<br /><br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: