Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Z Bobreckiej na Graniczną - rozmowa z Janem Poloczkiem

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Janem Poloczkiem członkiem Zarządu Powiatu Cieszyńskiego. Pytamy o nową lokalizację Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie. Od 14 września jedno z pomieszczeń w budynku przy ul. Granicznej będzie zajmował wspomniany wydział.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-07 08:34:43
tom lem: ... no cóz, każdy "SWÓJ" towar chwali //https://youtu.be/1Lz-RUqlkgQ?t=736//nawet się ubzdurało, że budynek na gruncie powiatowym przechodzi na własność powiatu. Od razu widać gdzie i kiedy ten członek zarzadu się chował ;-)
2020-09-07 09:12:28
tom lem: ... że też Różyczce OX'owego wywiadu, nie przechodzi przez gardło, ile będzie kosztować miesięczna dzierżawa obiektów przy Granicznej, by parking przy tym obiekcie mógłby być darmo, nie wspominając o przystankach autobusowych pod starostwami ;-)
2020-09-07 16:31:59
Hammer Boy: Przecież "pani różyczka" w swoich rozmowach jest czystym zaprzeczeniem obiektywizmu dziennikarskiego. Tak, jakby Danuta Holecka z Wiadomości gadała sobie z jakimś ministrem od Kaczyńskiego. Aaaa i ciekawi mnie, czy przypadkiem ów pani nie jest zatrudniona przez starostwo? To byłaby sranda! A takie informacje na mieście można usłyszeć...
2020-09-07 18:41:42
tom lem: ... nie trzeba słuchać na mieście, wystarczy posłuchać wywiady, by się okazało, że Starostwo ma doskonały pomysł co się będzie znajdowało w opuszczonych pomieszczeniach. Przeznaczone będą dla niepełnosprawnych, którzy nie będą musieli jeździć windą w górę, bo urzędnicy będą zjeżdżać do nich w dół;-) Takimi innowacyjnymi udogodnieniami zajmuje się obecnie Zarząd Powiatu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: