Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Zaprojektuj mu sweterek

10 maja w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie wystąpi Kabaret Łowcy.B Dla czytelników mamy niecodzienny konkurs. Do wygrania m.in. bilety na to wydarzenie.

 

10 maja cieszyńskim Teatrze im. Adama Mickiewicza odbędą się dwa występy 'Łowców'. Pierwszy z nich będzie miał charakter charytatywny. Łowcy zgodzili się wystąpić dla rodzin zastępczych z całego powiatu – mówi Małgorzata Ratajczak prezes stowarzyszenia Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych 'Tęczowa Przystań'. To taki nasz pokłon dla tych osób, które zdecydowały się przyjąć pod swój dach dzieci  pozostawione bez opieki swoich rodziców.  Chcemy także zaprosić dzieci przebywające w domach dziecka oraz dzieci z niepełnosprawnością intelektualną z terenu powiatu cieszyńskiego- dodaje. Pierwszy występ kabaretu zaplanowano na godzinę 16.00. Drugi będzie o 18.30. 

Dla czytelników OX..pl mamy niecodzienną zabawę. Chcecie wygrać bilety dla całej rodziny? Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. Jak wiadomo Mariusz Kałamaga, lider Łowców.B często występuje w charakterystycznym żółtym sweterku. Wychowankowie z Domu Dziecka w Międzyświeciu, podczas występu w Cieszynie, chcą Mariuszowi podarować nowy sweterek.

Teraz zadanie dla Was wystarczy zaprojektować coś ciekawego, co na tym sweterku ma się znaleźć. Kolor sweterka na pewno będzie żółty, to wymóg podstawowy, ale czekamy na propozycje motywów, logo, napisów, znaczków, ciekawych wzorów, które na swetrze możemy usztrykować. Sam sweterek wykona zaprzyjaźniona ze stowarzyszeniem pani Basia, dzieciaki będą jej  pomagały. - dodaje Ratajczak.

Projekty – w formacie pliku jpg przesyłajcie na adres konkurs@ox.pl.

Koniecznie w tytule wiadomości wpiszcie 'sweter', a w treści dane kontaktowe oraz login z Klubu OX.pl

Wszystkie prace, które napłyną do piątku 18 kwietnia, zostaną przekazane Mariuszowi Kałamadze. To on wybierze ostateczny wzór, który pojawi się na swetrze.

Osoba, której projekt zostanie wybrany, będzie mogła zabrać całą rodzinę (maksymalnie 5 osób) na występ Łowców.B w Cieszynie. Dodatkową nagrodą będzie rodzinny obiad w Zajeździe Trzech Braci w Cieszynie

Występ kabaretu jest częścią większego wydarzenia – Międzynarodowego Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną – szczegóły na stronie patrzsercem.ox.pl

Jan Bacza

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: