Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Znów akcja w drukarni

Wczesnym rankiem, dziś (16.10.2017) mieszkańców Cieszyna obudził dźwięk syren. Wozy strażackie zmierzały do budynku byłej drukarni.

Jak informuje nasz fotoreporter, który był na miejscu zdarzenia,  dziś o 4:15 ponowna miała miejsce  akcja gaśnicza w byłej drukarni w Cieszynie.  Przypomnijmy, że do podobnej sytuacji doszło 14 września  tego roku, kiedy ogień w budynku pojawił się po godz. 16:00.

Aktualizacja (16.10.2017)

- Informacje o pożarze otrzymaliśmy o godz. 4-tej nad ranem. Na miejscu działało osiem zastępów straży pożarnej. Działania zakończyły się o godzinie 6. Miejsce pożaru zostało zlokalizowane na parterze a przyczyną było prawdopodobnie zaprószenie ognia. - informuje portal OX.PL st. sekc. Michał SWOBODA, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Cieszynie. Na szczęście  w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

(red)

 

 

Pisaliśmy: Pożar w byłej drukarni.
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-10-16 10:07:44
Przepierón: Napiszcie też coś jak wspaniale zakończył się rajd Sląska.<br />https://www.youtube.com/watch?v=Qlh5AhyMiEI<br />Tutaj informowaliście, że się odbędzie.<br />http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,38614,rajd-slaska-utrudnienia.html<br />Dopnijcie wszystko na ostatni guzik.<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: