Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

O budżecie gminy Dębowiec

Dzisiaj przedstawiamy rozmowę z kolejnym wójtem. Naszym gościem jest Tomasz Branny - Wójt Dębowca.
źródło: ox.pl
dodał: JB,MG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-01-19 21:12:25
ramzestunzer: Aż uszy bolą od słuchania tych recytowanych odpowiedzi. Oszczędności... ha ha a etatów w gminie przybywa. O inwestycjach słyszy się już od dawna a jakoś nic nie widać, chyba że chodzi o te budę śmierdzącą moczem. Ciekawe kto na to pozwolił. Przez dwa lata tylko drogi, a chodnika odśnieżyć dzieciom do szkoły to niema komu. Najlepiej pozbyć się problemu niech mieszkańcy cierpią. Niestety nikomu się nie chce nawet kandydować więc jesteśmy skazani na wójta a raczej byliśmy.. i dobrze bo się wójt za pewnie czuje. Jeden z pracodawców z Dębowca zaczął ściągać muslimów do pracy jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie w budżecie uwzględnić budowę meczetu.
2018-01-19 21:35:50
bronek91: \&quot;będzie w budżecie uwzględnić budowę meczetu\&quot;- cytat <br />Ino nie krakej, bo już Poloków w sprawie przyjmowania imigrantów socjalnych testują. 500 syryjskich sierot, pewnie po 40 roków. Jeszcze umyślą ich na Śląsku Cieszyńskim rozlokować.<br /><br />W kwestii budżetu, po gminie z profilem rolniczym kokosów nie należy oczekiwać. W podobnej sytuacji jest Hażlach. Dębowiec jako gmina może tylko liczyć na współpracę z gminami ościennymi w kwestiach ściągania biznesu. Niby jakoś grypa 6(?) gmin istnieje, ale obawiam się, że ni mam tam takigo, co dowodziłby.... Po drugie, Każdy wójt/ czy burmistrz chce jak najwięcej ugrać dla siebie, a czasem należy odpuścić.....
2018-01-23 18:15:08
debowyptak1: Zgadzamy się z Tobą ranzestunzer w 100%, mam wrażenie jakby te odpowiedzi były przygotowane przez niezbyt inteligentnego suflera....W tej gminie wg opinii mieszkańców aż roi się od układów i nepotyzmu w urzędzie. O jakich inwestycjach mowa....??????, prawda jest taka , że o tą inwestycje kanalizacyjną obejmującą Gumna i część Kostkowic wnioskowała jeszcze ekipa św. pamięci poprzedniego wójta. Jeśli chodzi o pozyskiwanie funduszy unijnych to kompletna lipa, brak kompetentnego pracownika do pozyskiwania funduszy unijnych....Patrząc w przyszłość to proponował bym wziąść kilka korepetycji u kolegi wójta z gminy za przysłowiową miedzą. Tam można mówić o wszechogarniającym rozwoju gminy i człowieku z wiedzą ,charyzmą i kompetencją pod każdym względem,umiejącym to przełożyć w rzeczywistość, realizując długoterminowe plany w krótszym okresie. Co do zbliżających się wyborów to mamy nadzieję, że pojawi się światełko w tunelu......dlatego,że sytuacja do tego zobowiązuje.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: