Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

O Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz lądowisku dla służb ratunkowych

Dzisiaj (28.02) w sali konferencyjnej Szpitala Śląskiego w Cieszynie odbyła się konferencja prasowa. Głównym tematem spotkania była modernizacja i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Poruszono również kwestię budowy lądowiska dla śmigłowców sanitarnych.

Szpitalny Odział Ratunkowy w Szpitalu Śląskim dzięki środkom z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, został zmodernizowany oraz doposażony w sprzęt RTG oraz nowy aparat USG. Nie brakuje również nowoczesnej sali intensywnej terapii. Jak wygląda cieszyński SOR zobacz w materiale filmowym.

 

MSZ


źródło: ox.pl
dodał: MSZ,JB

Komentarze

9
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-02-28 20:10:30
KlawiszF13: Szpital do ktorego nie chcialbym nigdy trafic. Albo cie zle poskladaja albo wywioza nogami do przodu. Wiec po co tam ladowisko?
2018-02-28 22:21:47
ciotka matylda: Czy ten sprzęt skróci kolejkę? Rad bym usłyszeć odpowiedź.
2018-03-01 08:17:25
filok: Sprzęt nie pomoże jeżeli nie zostanie wymieniona kadra, tak niskiego poziomu specjalistów nie ma chyba w żadnym innym szpitalu woj. śląskiego. Jak kiedyś przyjechałem na SOR w nocy to lekarz był wręcz oburzony, że go budzę, jak widzę tych wiecznie zaspanych, zmęczonych i nieprzyjemnych dla pacjentów pseudo specjalistów to aż nie mogę uwierzyć że ta grupa zawodowa chce jakieś podwyżki. Za co ja się pytam? Za tą partanine ?
2018-03-01 08:21:04
krzysztof.mm: Szpital Śląski znam \'z autopsji\' od lat kilkudziesięciu.<br />Nieczęsto, ale jednak bywałem.<br />I tyle mogę powiedzieć, że w ostatnich latach, może dekadzie, dokonał się tam gigantyczny postęp.<br />Szpital doskonale wyposażony w sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.<br />Nie oszczędzają na badaniach czy medykamentach.<br />Personelu dużo, owszem, zabiegany, ale w większości komunikatywny i przyjazny pacjentowi.<br />Cóż więcej trzeba w małym mieście na prowincji?<br /><br />Zawodowym narzekaczom w ramach nauczki życzę, by za karę za ich smętne ględzenie w razie potrzeby broń Boże nie wieziono ich do Cieszyna.
2018-03-01 08:25:25
krzysztof.mm: p.s.<br />a propos filoka<br />na SORze cieszyńskim też bywałem - jak najlepsze wrażenia<br />no cóż, nie wykluczam, że trafił jak opisuje - ale prawdą jest także, ze wśród pacjentów niemała część to krzykliwi pieniacze z patologicznym przerostem ego, do tego hipochondrycy
2018-03-01 08:26:56
krzysztof.mm: na koniec <br />anonimowo, ale jednak<br />personelowi Śląskiego dziękuję za pomoc i opiekę jakich od niego doświadczałem
2018-03-01 13:57:15
janusz s: Zdrowemu lekarz nie potrzebny! Narzekacie na szpital w Cieszynie a jak choroba przypili to pierwsi do Niego swoje du.. pchacie.Nie podoba się to wypad idźcie się leczyć gdzie indziej! Ja na szpital w Cieszynie nie powiedziałby złego słowa.
2018-03-01 17:00:49
skuter66: Całkowicie zgadzam się z Krzysztofem, nic dodać, nic ująć.
2018-03-01 21:06:22
Hera: Niestety nasz szpital ma złą opinię, chociaż ja milo wspominam lekarza ,sanitariuszy i panie pielęgniarki. Kiedy trafiłam na pogotowie w lipcu zeszłego roku ,pomimo że mieli awarię systemu komputerowego co bardzo utrudniało im pracę ,to naprawdę starali się pomoc.Byli mili , pomocni i profesjonalni.Mogę tylko podziękować i mieć nadzieję że tak zostanie. :-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: