Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wideoflesz: Rekolekcje z kawą w tle

We wtorek (27.02.2018) w Cieszynie w kawiarni ''Pod Arkadami'' odbyła się kolejna odsłona Wielkopostnych Rekolekcji z Kawą w Tle. Dyskusję prowadził ks. dr Przemysław Bukowski.
źródło: ox.pl
dodał: MJ

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-02-28 19:18:36
nemezis666: To już kościół nie wystarczy do prowadzenia rekolekcji, że zaczyna się zawłaszczać przestrzeń publiczną? Następne rekolekcje proponuję na basenie w Gołębiowskim.
2018-02-28 23:16:59
observer: nemezis666 - ciesz się, że przestrzeń publiczną zawłaszcza chrześcijaństwo bo na zachodzie zawłaszczają mniej przyjazne religie.
2018-03-01 05:20:23
bronek91: nemezis666<br />Opacznie rozumiane zawłaszczanie przestrzeni publicznej.... Wprost przeciwnie, to realizacja zasady wolności sumienia i wyznania. <br /><br />Rekolekcje na pływalni, ciekawy pomysł.... Jezus nauczał nad brzegiem jeziora:) Pogadaj z właścicielem i droga wolna.
2018-03-01 06:45:00
krzysztof.mm: póki w kościołach coraz mniej baranków - nie przejmowałbym się tymi wędrownymi kaznodziejami<br />p.s.<br />Gołębiewskiego to oni już mają opanowanego - tyle, że w cywilu tam urzędują
2018-03-01 07:19:35
hanbes: do observera<br />Przy takiej temperaturze jak dzisiaj (-15*) nie ma szans na osiedlenie się mniej przyjaznych religii :-)) , a co do komentarza bronka91 to nawet szkoda się rozwodzić... Znając twoje wcześniejsze komentarze to aż dziw bierze że w tym miejscu powołujesz się na wolność sumienia i wyznania wcześniej uciszając i piętnując \&quot;bezbożników\&quot; niechętnych klerowi i wierze. Poza tym zawsze piszesz rozwlekłe elaboraty udowadniając tezę o \&quot;jedynie słusznej\&quot; religii. Wiesz co? Gdyby wśród stałych komentatorów tego portalu zrobiono nabór do filmu Smurfy to na pewno rola Marudy byłaby zarezerwowana dla ciebie...
2018-03-01 08:22:32
ondrik: Świetnie, że na te rekolekcje przybyli sami młodzi ludzie :-) , :-) 50+
2018-03-01 08:51:28
cd minerwa: Ale to juz bylo... Cos na wzor sprzedazy garnkow, poscieli czy materacow dla emerytow. Ideologia podobna.
2018-03-01 09:13:37
Brzidok: Jak po wojnie, kino objazdowe. Kościoły świecą pustkami , trzeba werbować.
2018-03-01 11:28:55
koszor: Komu się nie podoba, nie musi przychodzić. Kogo denerwuje krzyż na kościele, może pojechać do UK lub Szwecji. Tam będziecie mieli przestrzeń publiczną.
2018-03-01 12:50:39
bronek91: krzysztof.mm<br />Zależy kaj;D:D:D Nie wszyndzi to taki oczywiste. Osobiście się cieszę, iż mniej. Letniaki co gańbe przynoszą niech sobie idą, pozostaną wierzący. <br /><br />PS pooglondej se zaprzysiężenia na prezydenta USA. Tyle tam purpuratów że aż ekran robi się \&quot;różowy\&quot; i kaj są obrońcy świeckości państwa???? Wiyncyj, Bush inwazję na Irak traktował jako krucjatę... Jak brak logo KK to już wszystko ok??? Baptyści ze swoim kreacjonizmem są już ok i mają monopol na prowadzenie polityki państwa??? <br /> <br /><br />hanbes<br /><br />Aleś zaszaloł;D:D:D Maruda może być, nie przeszkadza. Za to Ciebie widzym tylko i wyłącznie w roli Gargamela:D:D:D:D:D:D:D Nadajesz się, poziom głupoty porównywalny. Dowód??? <br /><br />\&quot;co do komentarza bronka91 to nawet szkoda się rozwodzić...\&quot;- cytat <br /><br />Zatem po co się rozwodzisz???? Kaj logika???? <br /><br />\&quot;wcześniej uciszając i piętnując \&quot;bezbożników\&quot; niechętnych klerowi i wierze.\&quot;- cytat <br /><br />Jakich \&quot;bezbożników\&quot;???? Ty chyba Pisma Świętego nie znasz. Co do kleru bywa różnie, szczególnie w sytuacji kiedy powołuję się, iż piekło będzie wybrukowane ich głowami. Naprawdę to takie pro- klerykalne:D:D:D <br /><br />Na wolność sumienia i wyznania a nawet religii na tym portalu, Bronek powoływoł się już nie roz :D:D:D <br /><br />\&quot;Poza tym zawsze piszesz rozwlekłe elaboraty udowadniając tezę o \&quot;jedynie słusznej\&quot; religii.\&quot;- cytat <br /><br />Nie ino, o głupocie PO-milicjantów również. Zapraszam w ich szeregi, nadajesz się:D:D:D Jak ni ma kaj sie odgryźć, to nawet tematyka religijna pasuje??? <br /><br />ondrik<br /><br />Młodość to pojęcie względne. Czasem nawet 80+ czuje się młody;D:D;D Widocznie pozostali mają za moc roboty, ale na emeryturce se odbiją;D <br /><br />cd minerwa<br /><br />Odezwałaś się po tak długiej przerwie.... A jo już zaczął rzykać w twoji intencji.... Nawet tęskniłem... Jedni wolą pościel, inni klęcznik jeszcze inni rekolekcje przy kawie. Pochwol sie, jak Ci tam je na tym klęczniku??? Widocznie je zima i lody przestały schodzić a cd minerwa znalazła czas, aby swoje przysłowiowe \&quot;trzy grosze\&quot; dodać w tematykę dyskusji;D:D:D <br /><br />Brzidok<br />Poczekej jeszcze dekadę a kościoły zapełnią się tak jak na zachodzie. Każdy dostanie swój kielich i skończy się, że wszyscy dają na ściepke i ino jedyn pije;D:D:D Wszystko fajne, ale w takim kościele- barze dla Bronka miejsca ni ma, może dla Brzidok już tak.... <br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: