Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
telewizja

Tydzień Dobrej Nowiny

Po raz kolejny odbywa się w Dębowcu Tydzień Dobrej Nowiny. W tym roku głównym tematem całego tygodnia są "Zielone opowieści". Codziennie w zajęciach uczestniczy około 50 dzieci.
źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-08-24 19:26:22
bronek91: Wspaniała inicjatywa! Przy okazji można zmówić różaniec np. w intencji miejscowej władzy(zgodnie ze wskazaniami św. Pawła), za rodziców, za krzysztof.mm itd. Pozdrawiam!
2018-08-24 20:45:35
Herr Flick: Za Krzysia to trzeba się mocno modlić. Nie wiem czy przypadkiem przejście od razu do egzorcyzmów będzie dobrym pomysłem
2018-08-24 21:02:33
bronek91: Spokojnie, najpierw trzeba zrobić rozpoznanie. Dołączam dla franciszkanów a także dla uczestników prezentowanego wydarzenie wniosek o modlitwę w intencji krzysztof.mm. W razie potrzeby zamówi się też Mszę/ nabożeństwo w wybranej przez krzysztof.mm parafii:) A potem zobaczymy, czy wpłynie to na wzrost poziomu nienawiści u posiadacza nicku krzysztof.mm i ze strony innych prowadzonych przez tę osobę nicków…
2018-08-25 07:01:57
john: @bronek91: Ty powinieneś zamówić mszę w intencji pijanych myśliwych widzących często tylko na jedno oko, którzy biegają po lasach Śląska cieszyńskiego. Zrób to jak najszybciej żeby nie doszło do jakiejś tragedii w lesie.
2018-08-25 18:37:08
bronek91: Szanowny john, do Hubertusa jeszcze daleko a w królestwie ślepców to jednooki jest królem. Pozdrawiam przyjaciół byłego prezydenta Bronka. john, niestety takie środowisko, jak myśliwych-> przepraszam za dygresję-> staje się coraz bardziej elitarne i zamknięte. Coraz więcej tam przedstawicieli z zawodów gdzie jako uniform służy sukienka. Wielu wpływowych łowy potencjalnie wykorzystuje jako sposób na eliminację przeciwników ponoć nieświadomie i przez przypadek, przeca ponoć nieszczęścia chodzą parami a pewne stany świadomości jeszcze temu pomagają. Wystarczy się przejść, pod wieloma ambonkami znajdują się pozostałości po pewnych specyfikach... Niestety to temat na osobny wątek. Wszystko w rękach Istoty wyższej. Miejmy nadzieję, iż uczestnicy prezentowanego wydarzenia w swych relacjach ze Stwórcą, mają również na uwadze los tak zwanych braci mniejszych. PS Bronek nie należy do tych co strzelają, więcej ma wspólnego z hodowcami pszczół. Pozdrawiam!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: